Po godzinach

Wolność słowa

Zanim zaczęłam tworzyć swojego bloga, pisałam artykuły w ramach mojej pracy zawodowej. Tematyka była bardzo różna. Od tekstów typowo promocyjnych, przez artykuły eksperckie, po treści marketingowe. Pisałam na firmowego bloga, dla portali branżowych itp. Podpisywałam się swoim nazwiskiem oraz nazwą firmy, dla której pracowałam. I wszystko byłoby ok, gdyby nie cenzor, który powoli zaczął mi działać na nerwy.

Wirtualny regał

Moja lista książek „do posiadania” nie maleje. Przeciwnie, regularnie rośnie, zmienia się. Często do niej zaglądam. Aktualizuję ją, to obsesja. Kilka dni temu trafiły na nią nowe pozycje, a kilka starych zmieniło priorytet z 3 na 4. Co to oznacza? Kiedy książka trafia na listę, a kiedy z niej wylatuje?

Pimp my blog

Minął rok od powstania Zebry w kropki, a ta dalej kroczy przez eb-owy step i nie tylko. Dobrze jest czasem się zatrzymać i zrobić mały rachunek sumienia po to, aby móc zaplanować przyszłość. Dziś o tym, komu powinnam kupić kwiaty i dlaczego drążę skałę.

Ani grama Instagrama

Może trudno w to uwierzyć, ale jeszcze trzy lata temu Instagram był dla mnie “terenem obcym”. Wydawało mi się, że jest to zabawka dla młodzieży, która nijak ma się do moich zainteresowań, czy stylu życia. Uwaga - myliłam się! Teraz z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że Instagram otwiera przede mną to co nieznane, ukazuje inny świat, a co najważniejsze - inspiruje.

Smak satysfakcji

Przez 3 lata studiów miałam niebywałą przyjemność prowadzenia audycji radiowych. Razem z moim serdecznym kolegą Łukaszem, dziobałam w literaturze, aby stworzyć niebanalną recenzję książki. Dziś zapraszam w podróż w przeszłość, po to, aby nakreślić przyszłość.